BİZ KİMİZ

MİSYON & Vizyon

Misyonumuz

Kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik etkinlik ve seyahat çözümleri konusunda; tecrübeli ve güler yüzlü ekibi ile fark yaratan ve aranan şirket algısı oluşturarak ilk tercihleri arasında yer almaktır. Altyapı, transferler, konaklama, toplantı ve iletişim dahil seyahatlerinizin her adımında yanınızda. Uzman ekiplerimiz ve hizmet ağımız, unutulmaz deneyimler yaratmak ve beklentilerinizin ötesine geçmek için çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Oxalis Tour, benzersiz seyahat deneyimleri için uluslararası standartlarda hizmetler sunuyor. Oxalis Tour, danışmanlık yaklaşımından kişiselleştirilmiş bir hizmete kadar her projenin benzersiz karakterini ortaya çıkaran yenilikçi fikirler üretir ve uygulamasını yönetir. Amacımız, ihtiyaçları doğru anlamak, anlatmak ve en uygun çözümü sunabilmektir. Ekibimiz, aynı bakış açısı, coşku ve hassasiyetle müşterilerimiz için mükemmelliği üretmeye odaklanmıştır. 

Hedefimiz, müşterilerimizin hedeflerini ve kurum kültürlerini doğru anlayarak ve iletişim ağını sürekli çalıştırarak unutulmaz kişiselleştirilmiş deneyimler yaratmaktır.