GOLF PARTNERLERİMİZ

Carya Golf Club

Antalya’nın Belek bölgesindeki Carya Golf Club, Türkiye’nin Akdeniz kıyısında kurulmuş ilk klasik, fundalık tarzdaki golf parkurudur. Eğimli kumluk tepelere kurulmuş olan Carya, Türkiye’nin golf kıyısının kalbinde bir şampiyona parkurudur.

 

National Golf Club kuruluş ve yerleşim planı Ryder Cup oyuncusu David FEHERTY tarafından yapılmıştır.Tesisin Driving Range vuruş platformu 40 bölümden oluşmaktadır.

 

Yükseltilmiş başlama yerleri (tee), sahalar (Greens) ve çam ağaçlar ile geniş bir alan. Her deliğin kendi oyun alanı ve unutulmaz bir doğal manzara.

 

Kaya Palazzo Golf Club, 650.000 m² çam ormanı içine kurulu tesisinde konuklarını keyifle ağırlıyor.

Dünyaca ünlü DAVID JONES tarafından tasarlanmıştır.

 

1997 yılında açılan şampiyona Old Course, güzel ağaçlıklı çimenli yolları ve Toros Sıradağları manzarası ile oynamak ve eğlenmek için bir zevk olan Türkiye’ye gelen golf ziyaretçilerinin sıkı bir favorisi haline geldi.

 

Cornelia Golf Club, sizlere sadece dünyanın en iyi golf klüplerinde bulunan ahenk ve kaliteyi sunmaktadır. Dünyanın en tanınmış golfçülerinden biri olan Sir  Nick Faldo’nun ismini taşıyan 27 delikli golf sahamız, golf severlere zevkli bir golf deneyimi yaşama fırsatı tanımaktadır.