BİZ KİMİZ

Biz Kimiz?

Oxalistour 2017 yılında Antalya’da kurulmuştur. Kurulduğumuz günden beri , her zaman işini heyecan ile yapan , dinamik ve mutlu ekip arkadaşlarımız ile bir aile olmayı hedefledik. Oxalistour ailesi olarak , kuruluşumuzdan bugüne geçen 5 yıl içinde , 3 farklı pazarda faaliyetlerini profesyonelce sürdüren , güvenilir ve memnuniyet seviyesi yüksek bir Organizasyon ve Golf acentesi olmayı başardık.

MİSYON & VİZYON

Misyonumuz

Kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik etkinlik ve seyahat çözümleri konusunda; tecrübeli ve güler yüzlü ekibi ile fark yaratan ve aranan şirket algısı oluşturarak ilk tercihleri arasında yer almaktır. Altyapı, transferler, konaklama, toplantı ve iletişim dahil seyahatlerinizin her adımında yanınızda. Uzman ekiplerimiz ve hizmet ağımız, unutulmaz deneyimler yaratmak ve beklentilerinizin ötesine geçmek için çalışmaktadır.

Oxalis Tour, benzersiz seyahat deneyimleri için uluslararası standartlarda hizmetler sunuyor. Oxalis Tour, danışmanlık yaklaşımından kişiselleştirilmiş bir hizmete kadar her projenin benzersiz karakterini ortaya çıkaran yenilikçi fikirler üretir ve uygulamasını yönetir. Amacımız, ihtiyaçları doğru anlamak, anlatmak ve en uygun çözümü sunabilmektir. Ekibimiz, aynı bakış açısı, coşku ve hassasiyetle müşterilerimiz için mükemmelliği üretmeye odaklanmıştır. 

Hedefimiz, müşterilerimizin hedeflerini ve kurum kültürlerini doğru anlayarak ve iletişim ağını sürekli çalıştırarak unutulmaz kişiselleştirilmiş deneyimler yaratmaktır.